אימוני כושר ילדים

"ילדים הדבר הכי יקר לנו בחיים
גם בתחום הכושר והתזונה הפקידו אותם אצל מקצוענים"
אימני כושר לילדים ונוער - מאמן כושר אישי לילדים ונוער. מורן נחמני

צרו איתי קשר כעת

לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישה מקצועית, ניתן ליצור איתי קשר בטל' 072-3921494 או למלא את הטופס ואחזור בהקדם:

המרכז האישי לכושר ותזונה מספק תכניות אורח חיים בריא ופעילות גופנית מותאמת לילדים. לצוות המרכז בראשותו של מורן נחמני הכשרה מתאימה וניסיון של מעל 10 שנים בתחום אימוני כושר לילדים.

 

במה נבדל כושר ילדים ונוער מכושר למבוגרים?

אימוני ילדים ונוער נבדל מכושר למבוגרים ביכולתם לשאת מאמץ רב יותר, שאינו רגיל, ואף לסגלו כדרך קבע ולקדם את יכולתם הגופנית, להעלות את סיבולת לב הריאה שלהם ולהעצים את עתודות הכוח שלהם. ילדים הם בעלי יכולת התחדשות, ותאי השריר הנבנים בכל רגע ורגע, מחזקים את גופם, והם עשויים לפתח מיומנויות ויכולות, שעשויות להועיל להם בגילאים מבוגרים יותר. מיומנויות רבות, כיכולות גמישות וחוזק, תלויות בפיתוחם בגילאים נמוכים, ואינן יכולות להגיע לשיאים דומים בגיל מבוגר יותר. כושר ילדים ונוער הוא העתיד של הילדים שיהפכו בבוא היום למבוגרים בריאים יותר, ויוכלו למצות את מלאי האנרגיה והכוח שלהם בדרך הטובה ביותר. ניתן לראות שפעילות גופנית מעלה את היכולת להתמודד עם מחלות שונות ומפחיתה את בעיות הבריאות שעלולות לצוץ. כושר ילדים ונוער יעיל ואיכותי מבטיח את הבריאות של הילד לאורך זמן וברמה גבוהה יותר.

 

סיפורי האישי

סיפורי החל עוד בהיותי ילד שמן. עד גיל 12 הייתי שבוי במחשבה שאני לעולם יהיה שמן ושונה מחברי לכיתה. בגיל 12 קיבלתי החלטה אמיצה ומקריבה וללא הדרכה הורדתי את מאכלי הג'אנק פוד והמתוקים וויתרתי על קינוחים, ערבי כיתה ועוגות ימי הולדת למיניהם והתחלתי בתהליך שינוי אורח החיים שלי.

במשך שנה שלמה שמרתי על תזונה נכונה ומדודה ופעילות גופנית אשר כללה אימוני ריצה 3 פעמים בשבוע ואימון כוח בעזרת משקל הגוף. באותה שנה ירדתי כ-28 ק"ג ממשקלי ולבר מצווה הופעתי כנער רזה. מאז  אותו שלב הרחבתי את ידיעותיי בפעילות גופנית ותזונה נכונה. אך למרות הכול עדיין נותרו בי הרגשות הדחייה, חוסר הנוחות אשר נשמרו מהיותי ילד שמן  ולכן החלטת  שעלי לעזור לילדים ולאנשים במצבי הרוצים לרדת במשקל, להגיע לבריאות אופטימלית ורוצים במקביל לעלות את כושרם הגופני והכי  חשוב  להרגיש  טוב עם גופם.

 

במרכז האישי לכושר ותזונה תותאם תכנית אישי מבחינה תזונתית ומבחינת פעילות גופנית על ידי מומחה לאימון גופני תוך שמירה על בטיחות ילדיכם והקניית אורח חיים בריא.