ייעוץ תזונה אישי

"התאמה תזונתי אישית על פי חילוף החומרים, המשקל, אחוזי השומן, סדר היום והעדפות התזונתיות והכי חשוב המטרה שלך"
ייעוץ תזונה אישי - מורן נחמני

צרו איתי קשר כעת

לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישה מקצועית, ניתן ליצור איתי קשר בטל' 072-3921494 או למלא את הטופס ואחזור בהקדם:

המרכז האישי לכושר ותזונה מספק אימונים אישיים.

האימון נמשך בין 50-70 דקות ומתבצע בחדר האימון ומשלב את כל סוגי האימון:

  • חיזוק ועיצוב

  • סבולת לב ריאה.

  • גמישות ויציבה.

 

האימונים מהווים חלק ממכלול לעבודה מקיפה על כל הגוף להשגת התוצאה הרצויה.

 

ייעוץ תזונה אישי - מה הוא כולל?

מפגש ייעוץ תזונה אישי יכלול קבלת נתונים שונים כמו זמני ארוחות שונים, מזונות מועדפים, מזונות נצרכים וכמויות נצרכות. את התפריט ירכיב נטורופת/דיאטן/תזונאי בהתאם לצורך, בשיתוף פעולה עם המטופל, לפי התאמה אישית לטעמו ולצרכיו, יפחית מזונות שונים ויעלה את מינונם של האחרים.

בהתאם לתכונותיהם ובהתאם לפעילות הרפואית של המזונות השונים, יכול נטורופת/דיאטן/תזונאי במהלך ייעוץ תזונה אישי להתאים לכל מטופל את המזונות המתאימים לו לפי המחלה או הבעיה הרפואית שאיתה הוא מתמודד. בכל מרכיב מזון יש תרומה או פגיעה במצב רפואי נתון, ונטורופת יכול לאבחן זאת ולהטות את כיוון הגרף, אל מעבר להצלחה, לכיוון הבריאות השלמה.

 

ייעוץ תזונה אישי - מתכון לבריאות

ייעוץ תזונה אישי יכול להביא כמעט כל מטופל לכדי מצב של החלמה או לכל הפחות, הטבה ושיפור במצבו. בתהליך עקבי ומדוד, יש אפשרות לתת מענה למגוון רחב של תסמינים בריאותיים, שאין  להם מענה בדרך אחרת או בגישה רפואית אחרת.

לכל ייעוץ תזונה אישי ניתן להוסיף מגוון עצות לפעילות גופנית מתאימה למטופל ולבעיה אותה הוא מציג, ולאפשר למרכיבים הפעילים שעוזרת הפעילות הגופנית לייצר בגופנו, להשפיע גם כן על ההצלחה בטיפול הבריאותי במטופל.

לכל בעיה בריאותית יש מרפא, ותמיד ניתן לשפר את ההחמרה הבריאותית על ידי תזונה. אך חשוב מזה, שלכל אדם יש מרפא, ולכל אחד יש אפשרות לקבל ייעוץ תזונה אישי שיועיל לו, יותר מאשר תכניות תזונה כלליות או דיאטות שונות העשויות לגרום לנזק, או לכל הפחות, לא להביא להטבה משמעותית.