top of page
אימון כושר אישי

אימון כושר אישי

בית >> כושר >> אימון כושר אישי

"כמה פעמים נרשמת לחדר כושר ולא התמדת? כמה פעמים בזבזת זמן מיותר בחדר הכושר, לא ראית תוצאות או הרגשת את אפקט האימון? אימון כושר אישי - הפתרון המושלם להשגת תוצאות."
 

המרכז האישי לכושר ותזונה בחיפה מספק אימוני כושר אישיים. אימון כושר אישי נמשך בין 50-70 דקות ומתבצע בחדר האימון ומשלב  את כל סוגי האימון: חיזוק ועיצוב הגוף, סבולת לב-ריאה, גמישות, פיתוח גוף, ויציבה ויהווה מכלול לעבודה מקיפה על כל הגוף עד להשגת התוצאה הרצויה.
 

שיפור מראה גופך לא יתקבל רק בעזרת פעילות גופנית או רק בעזרת דיאטה. כדי להשיג את המטרה יש להצטייד בתכנון ובשילוב מדויק של השניים. יש להצטייד במערך תזונתי מבוקר המשלב את הפעילות הגופנית התואמת את הצרכים המדויקים ואת המטרות אותן נגדיר יחד בפגישתנו. "תזונה מותאמת פעילות" שונה במהותה מתזונה לשם הרזיה בלבד, הן בהרכב התפריט ובמספר הקלוריות והן בחשיבות למיצוי הפוטנציאל הגלום בפעילות הגופנית המבוצעת. ניתן לשלב אימון כושר אישי והתאמת תכנית מדויקת לצרכים ולמטרות תוך הבטחה להשגת תוצאות מקסימליות.

יתרונות אימון כושר אישי

אימון כושר אישי - מורן נחמני

צרו איתי קשר כעת

לקבלת פרטים ותיאום פגישה מקצועית, ניתן ליצור קשר בטל' 072-392-1494 או למלא את הטופס ואחזור בהקדם:

אימוני כושר אישיים - מורן נחמני

פעמים רבות אנשים שמעוניינים להתחיל להיכנס לכושר מתלבטים, האם כדאי להתאמן לבד? עם חברים? או שמא בקבוצה? אולי עם מאמן כושר אישי? התשובה לכך יכולה להשתנות מאדם לאדם, אך ככלל ניתן לומר שתמיד עדיף להיעזר באנשי המקצוע המתאימים. מאמן כושר אישי מאפשר למתאמן לקבל מראת אמת על ההתקדמות שלו, לטוב ולרע, לקבוע יעדים מהותיים בדרך ולפעול במטרה להשיג אותם שלב אחרי שלב.

 

אימון כושר ללא תכנית?

פעמים רבות אנשים מאמינים כי עצם הרמת המשקולות, הריצה והביקור התדיר במכון הכושר הם אלה שיספקו לו את התוצאות הרצויות. האמת היא, שלא כך הדבר. כושר גופני הוא תחום רחב ביותר, שמצריך טיפול שונה וגישה שונה לכל מטרה. במקרים בהם המטרה המרכזית היא להוריד את השומן העודף תידרש תכנית עבודה מסודרת ששמה דגש על הפעילות האירובית של האדם בשילוב אימוני הכוח המתאימים שנועדו להפוך את השומן לשרירים. במקרים של עיצוב וחיטוב קיים הבדל ניכר מאופן הפעולה הפרטני ומדרך הרמת המשקולות ומספר החזרות הרצוי לכל סט מאימוני כוח שנועדו לאו דווקא לעצב ולחטב אלא להתחזק ולהתעצם. על מנת להשיג את התוצאות הרצויות יש צורך להגדיר במדויק את התכנית ולקבוע את סדר הפעולות ואופן ההליכה אל עבר המטרה. כל זאת ועוד יעשה בקלות על ידי מאמן כושר אישי.

 

אימון כושר אישי VS אימון כושר קבוצתי

גם במידה והושגה ההבנה אודות המטרה הרצויה, לא תמיד אימון כושר קבוצתי יספק את התוצרת. אמנם גוף האדם עובד על אותו עיקרון בכל בני האדם, אך קיימים הבדלים מהותיים אצל כל אחד ואחד. על מנת לאפשר תנועה מהירה אל עבר המטרה ללא עיכובים, האימון הקבוצתי יכול להיות כעזר לאימון הניתן על ידי מאמן כושר אישי. מאמן כושר אישי מסוגל לשים לב לצרכים המיוחדים של כל אדם ואדם ולהתאים את התכנית הנדרשת לכל צורך.

 

אימון כושר אישי בתנאים משתנים

אחד היתרונות הגדולים של מאמן כושר אישי הוא היכולת לשים לב לשינויים שנעשו במהלך הדרך, ולכוון את האדם המתאמן לפי תנאי השטח. מאמן כושר אישי מסוגל לקחת נקודות חולשה ולהפוך אותן לנקודות חוזק, או לחלופין להתמקד בהן ולתת עליהן דגש רב יותר. מאמן כושר אישי מסוגל לתת את המענה המתאים לכל בעיה ברגע הופעתה, ללא צורך בהתראה מוקדמת, ובכך למעשה לחסוך אי נוחות ובזבוז זמן.

 

לא כל שיטה מתאימה לכל אחד

ראשית, חשוב להדגיש כי קיימות שיטות רבות לשיפור הכושר הגופני, להרזיה, לחיטוב ולצבירת כוח. השיטות המוצעות בשוק הן כללי אצבע, מעין שיטות כוללניות שמנסות לתפוס נפח שוק כמה שיותר גדול. כולנו נולדנו שונים זה מזה, והדרך להצלחה זרועה במכשולים וקשיים רבים. כללי האצבע לאימוני הכושר השונים טובים כמתווי דרך אך אין לראות בהם ככלל הליכה ממוקד ואינטנסיבי אל עבר המטרה. מאמן כושר אישי שמכיר את רזי המקצוע יכול לכוון פרטנית את האדם המתאמן לאורך כל הדרך ולוודא שאכן קיבל את כל הכלים הנחוצים לו בדרך להצלחה המהירה.

 

כושר ומשקל - לא רק עניין פיזי

דבר שני שחשוב להבין הוא שכושר גופני ומשקל הגוף אינם נובעים בהכרח רק מאימוני הכושר ומפעילויות פיזיות אותן אנו מבצעים. בצבירת הכושר ושמירה על משקל הגוף נוספים אלמנטים נפשיים – רגשיים, עימם מומחי כושר לומדים להתמודד הן מניסיונם האישי והן מתוקף תפקידם והידע הרב שצברו. מאמן כושר אישי מסוגל לתת את הייעוץ, ההכוונה, העידוד והתמיכה שנחוצים כל כך לכל מתאמן ומתאמנת בדרך אל ההצלחה.

קביעת יעדים תוך מעקב אישי וצמוד

בסופו של דבר מאמן כושר אישי פשוט יסחט מכל אחד את המיץ, עד שיוציא את התרכיז המתוק ביותר. באמצעות תכנית כושר פרטנית ומדוקדקת, קביעת יעדים מקצועית ומאפשרת, שמירה על הנקודות העיקריות לאורך הדרך ומעקב צמוד ופרטני, מאמן כושר יצליח להביא את המתאמן אל התוצאות הרצויות בדרך הקצרה ביותר. באמצעות הפיקוח המתמיד, מאמן כושר אישי מסוגל לכוון ולהדריך את האדם המתאמן אל ההצלחה ולוודא שאכן הוא מקבל את כל התמיכה הנדרשת כל העת, הן מבחינה פיזית והן מבחינה רגשית.

יעוץ תזונה + אימונים אישיים

ייעוץ תזונה אישי אשר מותאם לתכנית האימון הנקבעת בהתאמה ליכולתו ומטרתו של הלקוח. הייעוץ מתבצע ע"י תזונאי קליני. במקביל תותאם תכנית אימון המשלבת שעורים פרטים עד להשגת המטרה:

 

מה התהליך?

  1. יעוץ טלפוני וקביעת פגישה עם הלקוח.

  2. שיחה מקדימה ותאום ציפיות ראשוני.

  3. תשאול תזונתי ואישי: אורח חיים, הרגלים, עבודה, פעילות, בדיקות דם וסקירה רפואית.

  4. מדידות אנטרופומטריות: משקל, אחוזי שומן, היקפים. במקביל תתבצע בדיקת חילוף חומרים RMR אשר תקבע את כמות הקלוריות היומית, התפריט היומי, קצב הירידה במשקל והשיפור העתידי בחילוף החומרים.

  5. בדיקות לרגישויות שונות: צליאק, קנדידה, הליקובקטור פילורי (בעת הצורך).

  6. תאום ציפיות וקביעת יעדים.

  7. התאמת טיפול תזונתי אישי.

  8. התאמת פעילות גופנית.

  9. קביעת מסלול טיפולי.

  10. קביעת תכנית אימון ומפגשים אימון.

MN - מורן נחמני, המרכז לכושר ותזונה

צרו איתי קשר כעת

לקבלת פרטים ותיאום פגישה מקצועית, ניתן ליצור איתי קשר בטל' 072-392-1494 או למלא את הטופס ואחזור בהקדם:

אימון כושר אישי
bottom of page